آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,028
تعداد مشاهده مقاله67,082,830
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,340
Zireh, A.. (1390). Maximum modulus of derivatives of a polynomial. نشریه هنرهای کاربردی, 2(2), 109-113. doi: 10.22075/ijnaa.2011.106
A. Zireh. "Maximum modulus of derivatives of a polynomial". نشریه هنرهای کاربردی, 2, 2, 1390, 109-113. doi: 10.22075/ijnaa.2011.106
Zireh, A.. (1390). 'Maximum modulus of derivatives of a polynomial', نشریه هنرهای کاربردی, 2(2), pp. 109-113. doi: 10.22075/ijnaa.2011.106
Zireh, A.. Maximum modulus of derivatives of a polynomial. نشریه هنرهای کاربردی, 1390; 2(2): 109-113. doi: 10.22075/ijnaa.2011.106


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب