آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,027
تعداد مشاهده مقاله67,082,766
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,171
Kazemi, Manouchehr, Ezzati, Reza. (1397). Existence of Solutions for some Nonlinear Volterra Integral Equations via Petryshyn's Fixed Point Theorem. نشریه هنرهای کاربردی, 9(1), 1-12. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1394.1352
Manouchehr Kazemi; Reza Ezzati. "Existence of Solutions for some Nonlinear Volterra Integral Equations via Petryshyn's Fixed Point Theorem". نشریه هنرهای کاربردی, 9, 1, 1397, 1-12. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1394.1352
Kazemi, Manouchehr, Ezzati, Reza. (1397). 'Existence of Solutions for some Nonlinear Volterra Integral Equations via Petryshyn's Fixed Point Theorem', نشریه هنرهای کاربردی, 9(1), pp. 1-12. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1394.1352
Kazemi, Manouchehr, Ezzati, Reza. Existence of Solutions for some Nonlinear Volterra Integral Equations via Petryshyn's Fixed Point Theorem. نشریه هنرهای کاربردی, 1397; 9(1): 1-12. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1394.1352


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب