آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,795
Najati, Abbas, Abdollahpour, Mohammad, Park, Choonkil. (1396). On the stability of linear differential equations of second order. نشریه هنرهای کاربردی, 8(2), 65-70. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1078.1226
Abbas Najati; Mohammad Abdollahpour; Choonkil Park. "On the stability of linear differential equations of second order". نشریه هنرهای کاربردی, 8, 2, 1396, 65-70. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1078.1226
Najati, Abbas, Abdollahpour, Mohammad, Park, Choonkil. (1396). 'On the stability of linear differential equations of second order', نشریه هنرهای کاربردی, 8(2), pp. 65-70. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1078.1226
Najati, Abbas, Abdollahpour, Mohammad, Park, Choonkil. On the stability of linear differential equations of second order. نشریه هنرهای کاربردی, 1396; 8(2): 65-70. doi: 10.22075/ijnaa.2017.1078.1226


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب