آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,027
تعداد مشاهده مقاله67,082,769
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,171
Jhade, Pankaj, Saluja, A. S.. (1394). Common fixed point theorem for nonexpansive type single valued mappings. نشریه هنرهای کاربردی, 7(1), 45-51. doi: 10.22075/ijnaa.2015.293
Pankaj Kumar Jhade; A. S. Saluja. "Common fixed point theorem for nonexpansive type single valued mappings". نشریه هنرهای کاربردی, 7, 1, 1394, 45-51. doi: 10.22075/ijnaa.2015.293
Jhade, Pankaj, Saluja, A. S.. (1394). 'Common fixed point theorem for nonexpansive type single valued mappings', نشریه هنرهای کاربردی, 7(1), pp. 45-51. doi: 10.22075/ijnaa.2015.293
Jhade, Pankaj, Saluja, A. S.. Common fixed point theorem for nonexpansive type single valued mappings. نشریه هنرهای کاربردی, 1394; 7(1): 45-51. doi: 10.22075/ijnaa.2015.293


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب