آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,793
Rezaeyan, R., Baloui, E. (1392). Stochastic differential equations and integrating factor. نشریه هنرهای کاربردی, 4(2), 62-67. doi: 10.22075/ijnaa.2013.31
R. Rezaeyan; E Baloui. "Stochastic differential equations and integrating factor". نشریه هنرهای کاربردی, 4, 2, 1392, 62-67. doi: 10.22075/ijnaa.2013.31
Rezaeyan, R., Baloui, E. (1392). 'Stochastic differential equations and integrating factor', نشریه هنرهای کاربردی, 4(2), pp. 62-67. doi: 10.22075/ijnaa.2013.31
Rezaeyan, R., Baloui, E. Stochastic differential equations and integrating factor. نشریه هنرهای کاربردی, 1392; 4(2): 62-67. doi: 10.22075/ijnaa.2013.31


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب