آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,931
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,389
Farajzadeh, Ali. (1394). On intermediate value theorem in ordered Banach spaces for noncompact and discontinuous mappings. نشریه هنرهای کاربردی, 7(1), 295-300. doi: 10.22075/ijnaa.2015.341
Ali Farajzadeh. "On intermediate value theorem in ordered Banach spaces for noncompact and discontinuous mappings". نشریه هنرهای کاربردی, 7, 1, 1394, 295-300. doi: 10.22075/ijnaa.2015.341
Farajzadeh, Ali. (1394). 'On intermediate value theorem in ordered Banach spaces for noncompact and discontinuous mappings', نشریه هنرهای کاربردی, 7(1), pp. 295-300. doi: 10.22075/ijnaa.2015.341
Farajzadeh, Ali. On intermediate value theorem in ordered Banach spaces for noncompact and discontinuous mappings. نشریه هنرهای کاربردی, 1394; 7(1): 295-300. doi: 10.22075/ijnaa.2015.341


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب