آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,027
تعداد مشاهده مقاله67,082,825
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,340
Hayati, Bahman. (1394). Completely continuous Banach algebras. نشریه هنرهای کاربردی, 7(1), 301-308. doi: 10.22075/ijnaa.2016.383
Bahman Hayati. "Completely continuous Banach algebras". نشریه هنرهای کاربردی, 7, 1, 1394, 301-308. doi: 10.22075/ijnaa.2016.383
Hayati, Bahman. (1394). 'Completely continuous Banach algebras', نشریه هنرهای کاربردی, 7(1), pp. 301-308. doi: 10.22075/ijnaa.2016.383
Hayati, Bahman. Completely continuous Banach algebras. نشریه هنرهای کاربردی, 1394; 7(1): 301-308. doi: 10.22075/ijnaa.2016.383


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب