آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,300,923
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,820,426
Bendaas, Saida, Alaa, Noureddine. (1398). Periodic Wave Shock solutions of Burgers equations. نشریه هنرهای کاربردی, 10(1), 119-129. doi: 10.22075/ijnaa.2018.10791.1524
Saida Bendaas; Noureddine Alaa. "Periodic Wave Shock solutions of Burgers equations". نشریه هنرهای کاربردی, 10, 1, 1398, 119-129. doi: 10.22075/ijnaa.2018.10791.1524
Bendaas, Saida, Alaa, Noureddine. (1398). 'Periodic Wave Shock solutions of Burgers equations', نشریه هنرهای کاربردی, 10(1), pp. 119-129. doi: 10.22075/ijnaa.2018.10791.1524
Bendaas, Saida, Alaa, Noureddine. Periodic Wave Shock solutions of Burgers equations. نشریه هنرهای کاربردی, 1398; 10(1): 119-129. doi: 10.22075/ijnaa.2018.10791.1524


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب