آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,342
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,800
Ugwunnadi, Godwin. (1395). Strong convergence of modified iterative algorithm for family of asymptotically nonexpansive mappings. نشریه هنرهای کاربردی, 7(2), 93-108. doi: 10.22075/ijnaa.2016.479
Godwin Chidi Ugwunnadi. "Strong convergence of modified iterative algorithm for family of asymptotically nonexpansive mappings". نشریه هنرهای کاربردی, 7, 2, 1395, 93-108. doi: 10.22075/ijnaa.2016.479
Ugwunnadi, Godwin. (1395). 'Strong convergence of modified iterative algorithm for family of asymptotically nonexpansive mappings', نشریه هنرهای کاربردی, 7(2), pp. 93-108. doi: 10.22075/ijnaa.2016.479
Ugwunnadi, Godwin. Strong convergence of modified iterative algorithm for family of asymptotically nonexpansive mappings. نشریه هنرهای کاربردی, 1395; 7(2): 93-108. doi: 10.22075/ijnaa.2016.479


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب