آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,299,409
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,819,181
Torkashvand, Vali, Ezzati, Reza. (1400). On the efficient of adaptive methods to solve nonlinear equations. نشریه هنرهای کاربردی, 12(1), 301-316. doi: 10.22075/ijnaa.2021.4799
Vali Torkashvand; Reza Ezzati. "On the efficient of adaptive methods to solve nonlinear equations". نشریه هنرهای کاربردی, 12, 1, 1400, 301-316. doi: 10.22075/ijnaa.2021.4799
Torkashvand, Vali, Ezzati, Reza. (1400). 'On the efficient of adaptive methods to solve nonlinear equations', نشریه هنرهای کاربردی, 12(1), pp. 301-316. doi: 10.22075/ijnaa.2021.4799
Torkashvand, Vali, Ezzati, Reza. On the efficient of adaptive methods to solve nonlinear equations. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 12(1): 301-316. doi: 10.22075/ijnaa.2021.4799


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب