آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,321
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,786
Daher, R., El Hamma, M.. (1391). An analog of Titchmarsh's theorem for the Dunkl transform in the space $\mathrm{L}_{\alpha}^{2}(\mathbb{R})$. نشریه هنرهای کاربردی, 3(1), 55-60. doi: 10.22075/ijnaa.2012.48
R. Daher; M. El Hamma. "An analog of Titchmarsh's theorem for the Dunkl transform in the space $\mathrm{L}_{\alpha}^{2}(\mathbb{R})$". نشریه هنرهای کاربردی, 3, 1, 1391, 55-60. doi: 10.22075/ijnaa.2012.48
Daher, R., El Hamma, M.. (1391). 'An analog of Titchmarsh's theorem for the Dunkl transform in the space $\mathrm{L}_{\alpha}^{2}(\mathbb{R})$', نشریه هنرهای کاربردی, 3(1), pp. 55-60. doi: 10.22075/ijnaa.2012.48
Daher, R., El Hamma, M.. An analog of Titchmarsh's theorem for the Dunkl transform in the space $\mathrm{L}_{\alpha}^{2}(\mathbb{R})$. نشریه هنرهای کاربردی, 1391; 3(1): 55-60. doi: 10.22075/ijnaa.2012.48


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب