آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,795
Nouri, Kazem. (1396). Study on efficiency of the Adomian decomposition method for stochastic differential equations. نشریه هنرهای کاربردی, 8(1), 61-68. doi: 10.22075/ijnaa.2016.484
Kazem Nouri. "Study on efficiency of the Adomian decomposition method for stochastic differential equations". نشریه هنرهای کاربردی, 8, 1, 1396, 61-68. doi: 10.22075/ijnaa.2016.484
Nouri, Kazem. (1396). 'Study on efficiency of the Adomian decomposition method for stochastic differential equations', نشریه هنرهای کاربردی, 8(1), pp. 61-68. doi: 10.22075/ijnaa.2016.484
Nouri, Kazem. Study on efficiency of the Adomian decomposition method for stochastic differential equations. نشریه هنرهای کاربردی, 1396; 8(1): 61-68. doi: 10.22075/ijnaa.2016.484


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب