آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,971
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,409
Kashuri, Artion, Liko, Rozana. (1400). New Ostrowski type conformable fractional inequalities concerning differentiable generalized relative semi-$(r; m, p, q, h_1, h_2)$-preinvex mappings. نشریه هنرهای کاربردی, 12(1), 945-962. doi: 10.22075/ijnaa.2019.13075.1673
Artion Kashuri; Rozana Liko. "New Ostrowski type conformable fractional inequalities concerning differentiable generalized relative semi-$(r; m, p, q, h_1, h_2)$-preinvex mappings". نشریه هنرهای کاربردی, 12, 1, 1400, 945-962. doi: 10.22075/ijnaa.2019.13075.1673
Kashuri, Artion, Liko, Rozana. (1400). 'New Ostrowski type conformable fractional inequalities concerning differentiable generalized relative semi-$(r; m, p, q, h_1, h_2)$-preinvex mappings', نشریه هنرهای کاربردی, 12(1), pp. 945-962. doi: 10.22075/ijnaa.2019.13075.1673
Kashuri, Artion, Liko, Rozana. New Ostrowski type conformable fractional inequalities concerning differentiable generalized relative semi-$(r; m, p, q, h_1, h_2)$-preinvex mappings. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 12(1): 945-962. doi: 10.22075/ijnaa.2019.13075.1673


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب