آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,933
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,389
Kashuri, Artion, Liko, Rozana, Ali, Muhammad, Budak, Huseyin. (1400). New estimates of Gauss-Jacobi and trapezium type inequalities for strongly $(h_{1},h_{2})$-preinvex mappings via general fractional integrals. نشریه هنرهای کاربردی, 12(1), 979-996. doi: 10.22075/ijnaa.2020.19718.2096
Artion Kashuri; Rozana Liko; Muhammad Aamir Ali; Huseyin Budak. "New estimates of Gauss-Jacobi and trapezium type inequalities for strongly $(h_{1},h_{2})$-preinvex mappings via general fractional integrals". نشریه هنرهای کاربردی, 12, 1, 1400, 979-996. doi: 10.22075/ijnaa.2020.19718.2096
Kashuri, Artion, Liko, Rozana, Ali, Muhammad, Budak, Huseyin. (1400). 'New estimates of Gauss-Jacobi and trapezium type inequalities for strongly $(h_{1},h_{2})$-preinvex mappings via general fractional integrals', نشریه هنرهای کاربردی, 12(1), pp. 979-996. doi: 10.22075/ijnaa.2020.19718.2096
Kashuri, Artion, Liko, Rozana, Ali, Muhammad, Budak, Huseyin. New estimates of Gauss-Jacobi and trapezium type inequalities for strongly $(h_{1},h_{2})$-preinvex mappings via general fractional integrals. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 12(1): 979-996. doi: 10.22075/ijnaa.2020.19718.2096


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب