آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,321
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,784
Safi, Mohammad Reza, Ghasemi, Seyyed Mojtaba. (1396). Uncertainty in linear fractional transportation problem. نشریه هنرهای کاربردی, 8(1), 81-93. doi: 10.22075/ijnaa.2016.504
Mohammad Reza Safi; Seyyed Mojtaba Ghasemi. "Uncertainty in linear fractional transportation problem". نشریه هنرهای کاربردی, 8, 1, 1396, 81-93. doi: 10.22075/ijnaa.2016.504
Safi, Mohammad Reza, Ghasemi, Seyyed Mojtaba. (1396). 'Uncertainty in linear fractional transportation problem', نشریه هنرهای کاربردی, 8(1), pp. 81-93. doi: 10.22075/ijnaa.2016.504
Safi, Mohammad Reza, Ghasemi, Seyyed Mojtaba. Uncertainty in linear fractional transportation problem. نشریه هنرهای کاربردی, 1396; 8(1): 81-93. doi: 10.22075/ijnaa.2016.504


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب