آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,028
تعداد مشاهده مقاله67,082,901
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,366
Abdullah, Sanaa, Mousa, Hiba. (1400). A study of g*-fuzzy closed set via αm in double fuzzy topological space. نشریه هنرهای کاربردی, 13(1), 91-95. doi: 10.22075/ijnaa.2022.5460
Sanaa I Abdullah; Hiba O. Mousa. "A study of g*-fuzzy closed set via αm in double fuzzy topological space". نشریه هنرهای کاربردی, 13, 1, 1400, 91-95. doi: 10.22075/ijnaa.2022.5460
Abdullah, Sanaa, Mousa, Hiba. (1400). 'A study of g*-fuzzy closed set via αm in double fuzzy topological space', نشریه هنرهای کاربردی, 13(1), pp. 91-95. doi: 10.22075/ijnaa.2022.5460
Abdullah, Sanaa, Mousa, Hiba. A study of g*-fuzzy closed set via αm in double fuzzy topological space. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 13(1): 91-95. doi: 10.22075/ijnaa.2022.5460


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب