آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,795
Mbusi, Sivenathi, Muatjetjeja, Ben, Adem, A. R.. (1400). On the exact solutions and conservation laws of a generalized (1+2)-dimensional Jaulent-Miodek equation with a power law nonlinearity. نشریه هنرهای کاربردی, 13(1), 1721-1735. doi: 10.22075/ijnaa.2020.20589.2175
Sivenathi Mbusi; Ben Muatjetjeja; A. R. Adem. "On the exact solutions and conservation laws of a generalized (1+2)-dimensional Jaulent-Miodek equation with a power law nonlinearity". نشریه هنرهای کاربردی, 13, 1, 1400, 1721-1735. doi: 10.22075/ijnaa.2020.20589.2175
Mbusi, Sivenathi, Muatjetjeja, Ben, Adem, A. R.. (1400). 'On the exact solutions and conservation laws of a generalized (1+2)-dimensional Jaulent-Miodek equation with a power law nonlinearity', نشریه هنرهای کاربردی, 13(1), pp. 1721-1735. doi: 10.22075/ijnaa.2020.20589.2175
Mbusi, Sivenathi, Muatjetjeja, Ben, Adem, A. R.. On the exact solutions and conservation laws of a generalized (1+2)-dimensional Jaulent-Miodek equation with a power law nonlinearity. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 13(1): 1721-1735. doi: 10.22075/ijnaa.2020.20589.2175


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب