آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,300,948
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,820,440
Amirmahmoodi, Somayeh, Mishmast Nehi, Hassan, Allahdadi, Mehdi. (1400). Optimal values range of interval polynomial programming problems. نشریه هنرهای کاربردی, 13(1), 1917-1929. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23797.2611
Somayeh Amirmahmoodi; Hassan Mishmast Nehi; Mehdi Allahdadi. "Optimal values range of interval polynomial programming problems". نشریه هنرهای کاربردی, 13, 1, 1400, 1917-1929. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23797.2611
Amirmahmoodi, Somayeh, Mishmast Nehi, Hassan, Allahdadi, Mehdi. (1400). 'Optimal values range of interval polynomial programming problems', نشریه هنرهای کاربردی, 13(1), pp. 1917-1929. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23797.2611
Amirmahmoodi, Somayeh, Mishmast Nehi, Hassan, Allahdadi, Mehdi. Optimal values range of interval polynomial programming problems. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 13(1): 1917-1929. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23797.2611


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب