آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,299,381
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,819,165
Acu, M., Najafzadeh, Sh.. (1388). Univalent holomorphic functions with fixed finitely many coefficients involving Salagean operator. نشریه هنرهای کاربردی, 1(1), 1-5. doi: 10.22075/ijnaa.2010.61
M. Acu; Sh. Najafzadeh. "Univalent holomorphic functions with fixed finitely many coefficients involving Salagean operator". نشریه هنرهای کاربردی, 1, 1, 1388, 1-5. doi: 10.22075/ijnaa.2010.61
Acu, M., Najafzadeh, Sh.. (1388). 'Univalent holomorphic functions with fixed finitely many coefficients involving Salagean operator', نشریه هنرهای کاربردی, 1(1), pp. 1-5. doi: 10.22075/ijnaa.2010.61
Acu, M., Najafzadeh, Sh.. Univalent holomorphic functions with fixed finitely many coefficients involving Salagean operator. نشریه هنرهای کاربردی, 1388; 1(1): 1-5. doi: 10.22075/ijnaa.2010.61


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب