آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,027
تعداد مشاهده مقاله67,082,769
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,171
Salman, Ali, Jassim, Hassan, Hassan, Nabeel. (1401). An application of the Elzaki homotopy perturbation method for solving fractional Burger's equations. نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), 21-30. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6226
Ali Thamir Salman; Hassan Kamil Jassim; Nabeel Jawad Hassan. "An application of the Elzaki homotopy perturbation method for solving fractional Burger's equations". نشریه هنرهای کاربردی, 13, 2, 1401, 21-30. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6226
Salman, Ali, Jassim, Hassan, Hassan, Nabeel. (1401). 'An application of the Elzaki homotopy perturbation method for solving fractional Burger's equations', نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), pp. 21-30. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6226
Salman, Ali, Jassim, Hassan, Hassan, Nabeel. An application of the Elzaki homotopy perturbation method for solving fractional Burger's equations. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 13(2): 21-30. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6226


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب