آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,971
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,409
C, Ganesa Moorthy, G, Siva. (1401). Continuity of homomorphisms on complete metrizable topological algebras. نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), 1983-1987. doi: 10.22075/ijnaa.2021.22136.2335
Ganesa Moorthy C; Siva G. "Continuity of homomorphisms on complete metrizable topological algebras". نشریه هنرهای کاربردی, 13, 2, 1401, 1983-1987. doi: 10.22075/ijnaa.2021.22136.2335
C, Ganesa Moorthy, G, Siva. (1401). 'Continuity of homomorphisms on complete metrizable topological algebras', نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), pp. 1983-1987. doi: 10.22075/ijnaa.2021.22136.2335
C, Ganesa Moorthy, G, Siva. Continuity of homomorphisms on complete metrizable topological algebras. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 13(2): 1983-1987. doi: 10.22075/ijnaa.2021.22136.2335


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب