آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,934
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,390
Munoz-Tello, Andres. (1401). On the differentiability of norms in Banach spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), 2015-2023. doi: 10.22075/ijnaa.2020.22114.2329
Andres Felipe Munoz-Tello. "On the differentiability of norms in Banach spaces". نشریه هنرهای کاربردی, 13, 2, 1401, 2015-2023. doi: 10.22075/ijnaa.2020.22114.2329
Munoz-Tello, Andres. (1401). 'On the differentiability of norms in Banach spaces', نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), pp. 2015-2023. doi: 10.22075/ijnaa.2020.22114.2329
Munoz-Tello, Andres. On the differentiability of norms in Banach spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 13(2): 2015-2023. doi: 10.22075/ijnaa.2020.22114.2329


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب