آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,027
تعداد مشاهده مقاله67,082,759
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,171
Benkaci-Ali, Nadir. (1401). Existence results for the $\sigma$-Hilfer fractional boundary value problem involving a generalized $(p_{1}\left( x\right) ,p_{2}\left( x\right) ,...,p_{n}\left( x\right) )$-Laplacian operator. نشریه هنرهای کاربردی, 14(2), 11-22. doi: 10.22075/ijnaa.2021.24280.2708
Nadir Benkaci-Ali. "Existence results for the $\sigma$-Hilfer fractional boundary value problem involving a generalized $(p_{1}\left( x\right) ,p_{2}\left( x\right) ,...,p_{n}\left( x\right) )$-Laplacian operator". نشریه هنرهای کاربردی, 14, 2, 1401, 11-22. doi: 10.22075/ijnaa.2021.24280.2708
Benkaci-Ali, Nadir. (1401). 'Existence results for the $\sigma$-Hilfer fractional boundary value problem involving a generalized $(p_{1}\left( x\right) ,p_{2}\left( x\right) ,...,p_{n}\left( x\right) )$-Laplacian operator', نشریه هنرهای کاربردی, 14(2), pp. 11-22. doi: 10.22075/ijnaa.2021.24280.2708
Benkaci-Ali, Nadir. Existence results for the $\sigma$-Hilfer fractional boundary value problem involving a generalized $(p_{1}\left( x\right) ,p_{2}\left( x\right) ,...,p_{n}\left( x\right) )$-Laplacian operator. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 14(2): 11-22. doi: 10.22075/ijnaa.2021.24280.2708


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب