آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,969
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,409
Georgiev, Svetlin, Zennir, Khaled. (1401). Multiple solutions of a class IBVPs for one-dimensional nonlinear wave equations. نشریه هنرهای کاربردی, 14(1), 1147-1160. doi: 10.22075/ijnaa.2022.26999.3471
Svetlin Georgiev; Khaled Zennir. "Multiple solutions of a class IBVPs for one-dimensional nonlinear wave equations". نشریه هنرهای کاربردی, 14, 1, 1401, 1147-1160. doi: 10.22075/ijnaa.2022.26999.3471
Georgiev, Svetlin, Zennir, Khaled. (1401). 'Multiple solutions of a class IBVPs for one-dimensional nonlinear wave equations', نشریه هنرهای کاربردی, 14(1), pp. 1147-1160. doi: 10.22075/ijnaa.2022.26999.3471
Georgiev, Svetlin, Zennir, Khaled. Multiple solutions of a class IBVPs for one-dimensional nonlinear wave equations. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 14(1): 1147-1160. doi: 10.22075/ijnaa.2022.26999.3471


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب