آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,971
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,409
Beg, Ismat, Gnanaprakasam, Arul Joseph, M, Gunaseelan. (1402). Common coupled fixed point theorem on fuzzy bipolar metric spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 14(4), 77-85. doi: 10.22075/ijnaa.2023.27787.3712
Ismat Beg; Arul Joseph Gnanaprakasam; Gunaseelan M. "Common coupled fixed point theorem on fuzzy bipolar metric spaces". نشریه هنرهای کاربردی, 14, 4, 1402, 77-85. doi: 10.22075/ijnaa.2023.27787.3712
Beg, Ismat, Gnanaprakasam, Arul Joseph, M, Gunaseelan. (1402). 'Common coupled fixed point theorem on fuzzy bipolar metric spaces', نشریه هنرهای کاربردی, 14(4), pp. 77-85. doi: 10.22075/ijnaa.2023.27787.3712
Beg, Ismat, Gnanaprakasam, Arul Joseph, M, Gunaseelan. Common coupled fixed point theorem on fuzzy bipolar metric spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 1402; 14(4): 77-85. doi: 10.22075/ijnaa.2023.27787.3712


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب