آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,027
تعداد مشاهده مقاله67,082,816
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,334
Abolfathi, Mohammad Ali. (1401). New subclasses of Ozaka's convex functions. نشریه هنرهای کاربردی, 14(3), 189-199. doi: 10.22075/ijnaa.2022.28231.4081
Mohammad Ali Abolfathi. "New subclasses of Ozaka's convex functions". نشریه هنرهای کاربردی, 14, 3, 1401, 189-199. doi: 10.22075/ijnaa.2022.28231.4081
Abolfathi, Mohammad Ali. (1401). 'New subclasses of Ozaka's convex functions', نشریه هنرهای کاربردی, 14(3), pp. 189-199. doi: 10.22075/ijnaa.2022.28231.4081
Abolfathi, Mohammad Ali. New subclasses of Ozaka's convex functions. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 14(3): 189-199. doi: 10.22075/ijnaa.2022.28231.4081


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب