آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,346
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,809
Park, C., Najati, A.. (1389). Generalized additive functional inequalities in Banach algebras. نشریه هنرهای کاربردی, 1(2), 54-62. doi: 10.22075/ijnaa.2010.75
C. Park; A. Najati. "Generalized additive functional inequalities in Banach algebras". نشریه هنرهای کاربردی, 1, 2, 1389, 54-62. doi: 10.22075/ijnaa.2010.75
Park, C., Najati, A.. (1389). 'Generalized additive functional inequalities in Banach algebras', نشریه هنرهای کاربردی, 1(2), pp. 54-62. doi: 10.22075/ijnaa.2010.75
Park, C., Najati, A.. Generalized additive functional inequalities in Banach algebras. نشریه هنرهای کاربردی, 1389; 1(2): 54-62. doi: 10.22075/ijnaa.2010.75


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب