آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,300,968
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,820,470
Li, Jiaming, Li, Yajing, Huang, Ao, Fan, Hongtao, Hao, Jiawei, Wang, Huiyuan, Cui, Jiaping. (1404). Global asymptotic stability of a networked fractional SIR model. نشریه هنرهای کاربردی, 16(4), 15-26. doi: 10.22075/ijnaa.2024.31829.4722
Jiaming Li; Yajing Li; Ao Huang; Hongtao Fan; Jiawei Hao; Huiyuan Wang; Jiaping Cui. "Global asymptotic stability of a networked fractional SIR model". نشریه هنرهای کاربردی, 16, 4, 1404, 15-26. doi: 10.22075/ijnaa.2024.31829.4722
Li, Jiaming, Li, Yajing, Huang, Ao, Fan, Hongtao, Hao, Jiawei, Wang, Huiyuan, Cui, Jiaping. (1404). 'Global asymptotic stability of a networked fractional SIR model', نشریه هنرهای کاربردی, 16(4), pp. 15-26. doi: 10.22075/ijnaa.2024.31829.4722
Li, Jiaming, Li, Yajing, Huang, Ao, Fan, Hongtao, Hao, Jiawei, Wang, Huiyuan, Cui, Jiaping. Global asymptotic stability of a networked fractional SIR model. نشریه هنرهای کاربردی, 1404; 16(4): 15-26. doi: 10.22075/ijnaa.2024.31829.4722


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب