آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,026
تعداد مشاهده مقاله67,082,757
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,169
Yang, B.. (1392). A multidimensional discrete Hilbert-type inequality. نشریه هنرهای کاربردی, 5(1 (Special Issue)), 80-88. doi: 10.22075/ijnaa.2014.117
B. Yang. "A multidimensional discrete Hilbert-type inequality". نشریه هنرهای کاربردی, 5, 1 (Special Issue), 1392, 80-88. doi: 10.22075/ijnaa.2014.117
Yang, B.. (1392). 'A multidimensional discrete Hilbert-type inequality', نشریه هنرهای کاربردی, 5(1 (Special Issue)), pp. 80-88. doi: 10.22075/ijnaa.2014.117
Yang, B.. A multidimensional discrete Hilbert-type inequality. نشریه هنرهای کاربردی, 1392; 5(1 (Special Issue)): 80-88. doi: 10.22075/ijnaa.2014.117


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب