آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,341
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,800
Pappas, A.. (1393). Multilinear forms which are products of linear forms. نشریه هنرهای کاربردی, 5(2), 123-129. doi: 10.22075/ijnaa.2014.144
A. Pappas. "Multilinear forms which are products of linear forms". نشریه هنرهای کاربردی, 5, 2, 1393, 123-129. doi: 10.22075/ijnaa.2014.144
Pappas, A.. (1393). 'Multilinear forms which are products of linear forms', نشریه هنرهای کاربردی, 5(2), pp. 123-129. doi: 10.22075/ijnaa.2014.144
Pappas, A.. Multilinear forms which are products of linear forms. نشریه هنرهای کاربردی, 1393; 5(2): 123-129. doi: 10.22075/ijnaa.2014.144


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب