آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,321
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,784
Moosaei, Mohammad. (1394). On fixed points of fundamentally nonexpansive mappings in Banach spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 7(1), 219-224. doi: 10.22075/ijnaa.2015.308
Mohammad Moosaei. "On fixed points of fundamentally nonexpansive mappings in Banach spaces". نشریه هنرهای کاربردی, 7, 1, 1394, 219-224. doi: 10.22075/ijnaa.2015.308
Moosaei, Mohammad. (1394). 'On fixed points of fundamentally nonexpansive mappings in Banach spaces', نشریه هنرهای کاربردی, 7(1), pp. 219-224. doi: 10.22075/ijnaa.2015.308
Moosaei, Mohammad. On fixed points of fundamentally nonexpansive mappings in Banach spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 1394; 7(1): 219-224. doi: 10.22075/ijnaa.2015.308


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب