آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,300,908
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,820,405
Moradi, S., Honary, T. G., Alimohammadi, D.. (1391). On the maximal ideal space of extended polynomial and rational uniform algebras. نشریه هنرهای کاربردی, 3(2), 1-12. doi: 10.22075/ijnaa.2012.32
S. Moradi; T. G. Honary; D. Alimohammadi. "On the maximal ideal space of extended polynomial and rational uniform algebras". نشریه هنرهای کاربردی, 3, 2, 1391, 1-12. doi: 10.22075/ijnaa.2012.32
Moradi, S., Honary, T. G., Alimohammadi, D.. (1391). 'On the maximal ideal space of extended polynomial and rational uniform algebras', نشریه هنرهای کاربردی, 3(2), pp. 1-12. doi: 10.22075/ijnaa.2012.32
Moradi, S., Honary, T. G., Alimohammadi, D.. On the maximal ideal space of extended polynomial and rational uniform algebras. نشریه هنرهای کاربردی, 1391; 3(2): 1-12. doi: 10.22075/ijnaa.2012.32


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب