آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,324
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,788
Pant, B. D., Chauhan, S.. (1391). Common fixed point theorems for occasionally weakly compatible mappings in Menger spaces and applications. نشریه هنرهای کاربردی, 3(2), 13-23. doi: 10.22075/ijnaa.2012.34
B. D. Pant; S. Chauhan. "Common fixed point theorems for occasionally weakly compatible mappings in Menger spaces and applications". نشریه هنرهای کاربردی, 3, 2, 1391, 13-23. doi: 10.22075/ijnaa.2012.34
Pant, B. D., Chauhan, S.. (1391). 'Common fixed point theorems for occasionally weakly compatible mappings in Menger spaces and applications', نشریه هنرهای کاربردی, 3(2), pp. 13-23. doi: 10.22075/ijnaa.2012.34
Pant, B. D., Chauhan, S.. Common fixed point theorems for occasionally weakly compatible mappings in Menger spaces and applications. نشریه هنرهای کاربردی, 1391; 3(2): 13-23. doi: 10.22075/ijnaa.2012.34


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب