آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,794
Nazam, Muhammad, Muhammad, Arshad. (1397). Fixed Point Theorems For Weak Contractions in Dualistic Partial Metric Spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 9(2), 179-190. doi: 10.22075/ijnaa.2018.12908.1665
Muhammad Nazam; Arshad Muhammad. "Fixed Point Theorems For Weak Contractions in Dualistic Partial Metric Spaces". نشریه هنرهای کاربردی, 9, 2, 1397, 179-190. doi: 10.22075/ijnaa.2018.12908.1665
Nazam, Muhammad, Muhammad, Arshad. (1397). 'Fixed Point Theorems For Weak Contractions in Dualistic Partial Metric Spaces', نشریه هنرهای کاربردی, 9(2), pp. 179-190. doi: 10.22075/ijnaa.2018.12908.1665
Nazam, Muhammad, Muhammad, Arshad. Fixed Point Theorems For Weak Contractions in Dualistic Partial Metric Spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 1397; 9(2): 179-190. doi: 10.22075/ijnaa.2018.12908.1665


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب