آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,795
Zakeri, Samineh, Ahmadi, Ahmad. (1399). Scalable frames in Tensor Product Of Hilbert Spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 11(2), 149-159. doi: 10.22075/ijnaa.2019.17608.1953
Samineh Zakeri; Ahmad Ahmadi. "Scalable frames in Tensor Product Of Hilbert Spaces". نشریه هنرهای کاربردی, 11, 2, 1399, 149-159. doi: 10.22075/ijnaa.2019.17608.1953
Zakeri, Samineh, Ahmadi, Ahmad. (1399). 'Scalable frames in Tensor Product Of Hilbert Spaces', نشریه هنرهای کاربردی, 11(2), pp. 149-159. doi: 10.22075/ijnaa.2019.17608.1953
Zakeri, Samineh, Ahmadi, Ahmad. Scalable frames in Tensor Product Of Hilbert Spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 1399; 11(2): 149-159. doi: 10.22075/ijnaa.2019.17608.1953


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب