آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,969
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,409
Jamali, Hassan, Aminizadeh, Masoud. (1399). Application of frames of subspaces in conjugate‎ gradient method for solving operator equations. نشریه هنرهای کاربردی, 11(2), 209-217. doi: 10.22075/ijnaa.2020.17828.1967
Hassan Jamali; Masoud Aminizadeh. "Application of frames of subspaces in conjugate‎ gradient method for solving operator equations". نشریه هنرهای کاربردی, 11, 2, 1399, 209-217. doi: 10.22075/ijnaa.2020.17828.1967
Jamali, Hassan, Aminizadeh, Masoud. (1399). 'Application of frames of subspaces in conjugate‎ gradient method for solving operator equations', نشریه هنرهای کاربردی, 11(2), pp. 209-217. doi: 10.22075/ijnaa.2020.17828.1967
Jamali, Hassan, Aminizadeh, Masoud. Application of frames of subspaces in conjugate‎ gradient method for solving operator equations. نشریه هنرهای کاربردی, 1399; 11(2): 209-217. doi: 10.22075/ijnaa.2020.17828.1967


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب