آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,299,357
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,819,159
P. Masiha, Hashem, Mamghaderi, Hamid. (1400). Fixed point theorems for single valued mappings satisfying the ordered nonexpansive conditions on ultrametric and non-Archimedean normed spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 12(1), 735-740. doi: 10.22075/ijnaa.2021.645.1104
Hashem P. Masiha; Hamid Mamghaderi. "Fixed point theorems for single valued mappings satisfying the ordered nonexpansive conditions on ultrametric and non-Archimedean normed spaces". نشریه هنرهای کاربردی, 12, 1, 1400, 735-740. doi: 10.22075/ijnaa.2021.645.1104
P. Masiha, Hashem, Mamghaderi, Hamid. (1400). 'Fixed point theorems for single valued mappings satisfying the ordered nonexpansive conditions on ultrametric and non-Archimedean normed spaces', نشریه هنرهای کاربردی, 12(1), pp. 735-740. doi: 10.22075/ijnaa.2021.645.1104
P. Masiha, Hashem, Mamghaderi, Hamid. Fixed point theorems for single valued mappings satisfying the ordered nonexpansive conditions on ultrametric and non-Archimedean normed spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 12(1): 735-740. doi: 10.22075/ijnaa.2021.645.1104


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب