آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,971
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,409
Alwan, Ahmed H.. (1400). Maximal ideal graph of commutative semirings. نشریه هنرهای کاربردی, 12(1), 913-926. doi: 10.22075/ijnaa.2021.4946
Ahmed H. Alwan. "Maximal ideal graph of commutative semirings". نشریه هنرهای کاربردی, 12, 1, 1400, 913-926. doi: 10.22075/ijnaa.2021.4946
Alwan, Ahmed H.. (1400). 'Maximal ideal graph of commutative semirings', نشریه هنرهای کاربردی, 12(1), pp. 913-926. doi: 10.22075/ijnaa.2021.4946
Alwan, Ahmed H.. Maximal ideal graph of commutative semirings. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 12(1): 913-926. doi: 10.22075/ijnaa.2021.4946


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب