آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,027
تعداد مشاهده مقاله67,082,818
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,334
Roy, Kushal, Saha, Mantu. (1400). Sequential bipolar metric space and well-posedness of fixed point problems. نشریه هنرهای کاربردی, 12(2), 387-398. doi: 10.22075/ijnaa.2020.20397.2150
Kushal Roy; Mantu Saha. "Sequential bipolar metric space and well-posedness of fixed point problems". نشریه هنرهای کاربردی, 12, 2, 1400, 387-398. doi: 10.22075/ijnaa.2020.20397.2150
Roy, Kushal, Saha, Mantu. (1400). 'Sequential bipolar metric space and well-posedness of fixed point problems', نشریه هنرهای کاربردی, 12(2), pp. 387-398. doi: 10.22075/ijnaa.2020.20397.2150
Roy, Kushal, Saha, Mantu. Sequential bipolar metric space and well-posedness of fixed point problems. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 12(2): 387-398. doi: 10.22075/ijnaa.2020.20397.2150


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب