آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,028
تعداد مشاهده مقاله67,082,901
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,366
Hamaizia, Taieb, Aliouche, Abdelkrim. (1400). A nonunique common fixed point theorem of Rhoades type in b-metric spaces with applications. نشریه هنرهای کاربردی, 12(2), 399-413. doi: 10.22075/ijnaa.2021.22279.2344
Taieb Hamaizia; Abdelkrim Aliouche. "A nonunique common fixed point theorem of Rhoades type in b-metric spaces with applications". نشریه هنرهای کاربردی, 12, 2, 1400, 399-413. doi: 10.22075/ijnaa.2021.22279.2344
Hamaizia, Taieb, Aliouche, Abdelkrim. (1400). 'A nonunique common fixed point theorem of Rhoades type in b-metric spaces with applications', نشریه هنرهای کاربردی, 12(2), pp. 399-413. doi: 10.22075/ijnaa.2021.22279.2344
Hamaizia, Taieb, Aliouche, Abdelkrim. A nonunique common fixed point theorem of Rhoades type in b-metric spaces with applications. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 12(2): 399-413. doi: 10.22075/ijnaa.2021.22279.2344


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب