آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,027
تعداد مشاهده مقاله67,082,766
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,171
Mehreen, Naila, Anwar, Matloob. (1400). Inequalities for $tgs$-convex functions via some conformable fractional integrals. نشریه هنرهای کاربردی, 12(2), 425-436. doi: 10.22075/ijnaa.2020.19752.2098
Naila Mehreen; Matloob Anwar. "Inequalities for $tgs$-convex functions via some conformable fractional integrals". نشریه هنرهای کاربردی, 12, 2, 1400, 425-436. doi: 10.22075/ijnaa.2020.19752.2098
Mehreen, Naila, Anwar, Matloob. (1400). 'Inequalities for $tgs$-convex functions via some conformable fractional integrals', نشریه هنرهای کاربردی, 12(2), pp. 425-436. doi: 10.22075/ijnaa.2020.19752.2098
Mehreen, Naila, Anwar, Matloob. Inequalities for $tgs$-convex functions via some conformable fractional integrals. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 12(2): 425-436. doi: 10.22075/ijnaa.2020.19752.2098


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب