آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,474
تعداد مشاهده مقاله68,297,332
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,817,795
Alzaki, Lamees, Jassim, Hassan. (1400). The approximate analytical solutions of nonlinear fractional ordinary differential equations. نشریه هنرهای کاربردی, 12(2), 527-535. doi: 10.22075/ijnaa.2021.5094
Lamees K. Alzaki; Hassan Kamil Jassim. "The approximate analytical solutions of nonlinear fractional ordinary differential equations". نشریه هنرهای کاربردی, 12, 2, 1400, 527-535. doi: 10.22075/ijnaa.2021.5094
Alzaki, Lamees, Jassim, Hassan. (1400). 'The approximate analytical solutions of nonlinear fractional ordinary differential equations', نشریه هنرهای کاربردی, 12(2), pp. 527-535. doi: 10.22075/ijnaa.2021.5094
Alzaki, Lamees, Jassim, Hassan. The approximate analytical solutions of nonlinear fractional ordinary differential equations. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 12(2): 527-535. doi: 10.22075/ijnaa.2021.5094


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب