آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,300,933
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,820,433
Touail, Youssef, El Moutawakil, Driss. (1400). Fixed point theorems on orthogonal complete metric spaces with an application. نشریه هنرهای کاربردی, 12(2), 1801-1809. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23033.2464
Youssef Touail; Driss El Moutawakil. "Fixed point theorems on orthogonal complete metric spaces with an application". نشریه هنرهای کاربردی, 12, 2, 1400, 1801-1809. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23033.2464
Touail, Youssef, El Moutawakil, Driss. (1400). 'Fixed point theorems on orthogonal complete metric spaces with an application', نشریه هنرهای کاربردی, 12(2), pp. 1801-1809. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23033.2464
Touail, Youssef, El Moutawakil, Driss. Fixed point theorems on orthogonal complete metric spaces with an application. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 12(2): 1801-1809. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23033.2464


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب