آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,299,506
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,819,245
Khudhair, Zainab, Kider, Jehad. (1400). The algebra fuzzy norm of the quotient space and pseudo algebra fuzzy normed space. نشریه هنرهای کاربردی, 13(1), 3589-3597. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6139
Zainab A. Khudhair; Jehad Rmadhan Kider. "The algebra fuzzy norm of the quotient space and pseudo algebra fuzzy normed space". نشریه هنرهای کاربردی, 13, 1, 1400, 3589-3597. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6139
Khudhair, Zainab, Kider, Jehad. (1400). 'The algebra fuzzy norm of the quotient space and pseudo algebra fuzzy normed space', نشریه هنرهای کاربردی, 13(1), pp. 3589-3597. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6139
Khudhair, Zainab, Kider, Jehad. The algebra fuzzy norm of the quotient space and pseudo algebra fuzzy normed space. نشریه هنرهای کاربردی, 1400; 13(1): 3589-3597. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6139


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب