آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,969
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,406
Abdlhusein, Mohammed, Radhi, Suha. (1401). The arrow edge domination in graphs. نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), 591-597. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6390
Mohammed A. Abdlhusein; Suha J. Radhi. "The arrow edge domination in graphs". نشریه هنرهای کاربردی, 13, 2, 1401, 591-597. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6390
Abdlhusein, Mohammed, Radhi, Suha. (1401). 'The arrow edge domination in graphs', نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), pp. 591-597. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6390
Abdlhusein, Mohammed, Radhi, Suha. The arrow edge domination in graphs. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 13(2): 591-597. doi: 10.22075/ijnaa.2022.6390


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب