آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,934
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,390
Shah, Aftab, Mir, Dilawar Juneed. (1401). On automorphisms of strong semilattice of $\pi$-groups. نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), 3031-3036. doi: 10.22075/ijnaa.2022.25798.3130
Aftab Hussain Shah; Dilawar Juneed Mir. "On automorphisms of strong semilattice of $\pi$-groups". نشریه هنرهای کاربردی, 13, 2, 1401, 3031-3036. doi: 10.22075/ijnaa.2022.25798.3130
Shah, Aftab, Mir, Dilawar Juneed. (1401). 'On automorphisms of strong semilattice of $\pi$-groups', نشریه هنرهای کاربردی, 13(2), pp. 3031-3036. doi: 10.22075/ijnaa.2022.25798.3130
Shah, Aftab, Mir, Dilawar Juneed. On automorphisms of strong semilattice of $\pi$-groups. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 13(2): 3031-3036. doi: 10.22075/ijnaa.2022.25798.3130


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب