آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,300,918
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,820,418
Kara, Hasan, Budak, Huseyin, Ali, Muhammad. (1401). On new generalization of Fejer type inequalities for double integrals. نشریه هنرهای کاربردی, 14(1), 375-391. doi: 10.22075/ijnaa.2022.26500.3335
Hasan Kara; Huseyin Budak; Muhammad Aamir Ali. "On new generalization of Fejer type inequalities for double integrals". نشریه هنرهای کاربردی, 14, 1, 1401, 375-391. doi: 10.22075/ijnaa.2022.26500.3335
Kara, Hasan, Budak, Huseyin, Ali, Muhammad. (1401). 'On new generalization of Fejer type inequalities for double integrals', نشریه هنرهای کاربردی, 14(1), pp. 375-391. doi: 10.22075/ijnaa.2022.26500.3335
Kara, Hasan, Budak, Huseyin, Ali, Muhammad. On new generalization of Fejer type inequalities for double integrals. نشریه هنرهای کاربردی, 1401; 14(1): 375-391. doi: 10.22075/ijnaa.2022.26500.3335


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب