آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها647
تعداد مقالات9,475
تعداد مشاهده مقاله68,300,948
تعداد دریافت فایل اصل مقاله47,820,441
Gangadharan, Murugusundaramoorthy, Yalçın, Sibel, Yaşar, Elif, Çakmak, Serkan. (1402). An application of the power series distribution for univalent function classes with positive coefficients. نشریه هنرهای کاربردی, 14(5), 259-265. doi: 10.22075/ijnaa.2022.22768.2414
Murugusundaramoorthy Gangadharan; Sibel Yalçın; Elif Yaşar; Serkan Çakmak. "An application of the power series distribution for univalent function classes with positive coefficients". نشریه هنرهای کاربردی, 14, 5, 1402, 259-265. doi: 10.22075/ijnaa.2022.22768.2414
Gangadharan, Murugusundaramoorthy, Yalçın, Sibel, Yaşar, Elif, Çakmak, Serkan. (1402). 'An application of the power series distribution for univalent function classes with positive coefficients', نشریه هنرهای کاربردی, 14(5), pp. 259-265. doi: 10.22075/ijnaa.2022.22768.2414
Gangadharan, Murugusundaramoorthy, Yalçın, Sibel, Yaşar, Elif, Çakmak, Serkan. An application of the power series distribution for univalent function classes with positive coefficients. نشریه هنرهای کاربردی, 1402; 14(5): 259-265. doi: 10.22075/ijnaa.2022.22768.2414


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب