آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,027
تعداد مشاهده مقاله67,082,770
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,171
Mostafavi, Marzieh. (1402). LG-paracompactness of LG-fuzzy topological metric spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 15(1), 313-320. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23018.2456
Marzieh Mostafavi. "LG-paracompactness of LG-fuzzy topological metric spaces". نشریه هنرهای کاربردی, 15, 1, 1402, 313-320. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23018.2456
Mostafavi, Marzieh. (1402). 'LG-paracompactness of LG-fuzzy topological metric spaces', نشریه هنرهای کاربردی, 15(1), pp. 313-320. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23018.2456
Mostafavi, Marzieh. LG-paracompactness of LG-fuzzy topological metric spaces. نشریه هنرهای کاربردی, 1402; 15(1): 313-320. doi: 10.22075/ijnaa.2021.23018.2456


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب