آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها610
تعداد مقالات9,029
تعداد مشاهده مقاله67,082,970
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,656,409
Ahmed, Ahmed, Elemine Vall, Mohamed Saad Bouh. (1402). Existence of three weak solutions for an anisotropic quasi-linear elliptic problem. نشریه هنرهای کاربردی, 14(10), 85-93. doi: 10.22075/ijnaa.2023.30429.4399
Ahmed Ahmed; Mohamed Saad Bouh Elemine Vall. "Existence of three weak solutions for an anisotropic quasi-linear elliptic problem". نشریه هنرهای کاربردی, 14, 10, 1402, 85-93. doi: 10.22075/ijnaa.2023.30429.4399
Ahmed, Ahmed, Elemine Vall, Mohamed Saad Bouh. (1402). 'Existence of three weak solutions for an anisotropic quasi-linear elliptic problem', نشریه هنرهای کاربردی, 14(10), pp. 85-93. doi: 10.22075/ijnaa.2023.30429.4399
Ahmed, Ahmed, Elemine Vall, Mohamed Saad Bouh. Existence of three weak solutions for an anisotropic quasi-linear elliptic problem. نشریه هنرهای کاربردی, 1402; 14(10): 85-93. doi: 10.22075/ijnaa.2023.30429.4399


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب